Lierdocenten

Hieronder vind je musici, die zich intens met de lier uiteenzetten en vanuit verschillende invalshoeken les geven. De lierdocenten vormen samen een netwerk om elkaar te inspireren en te steunen. Een keer per jaar komen ze bij elkaar om spelenderwijs met elkaar ervaringen uit te wisselen.

Groningen      
Gooyke v/d Schoot Groningen gooyke@planet.nl  lier, zang en muziektherapie
       
Overijssel      
Anna Littel Zwolle ajblittel@gmail.com lier
       
Utrecht      
AnnaMaria van Keulen Leersum info@muziektherapieheuvelrug.nl muziektherapeute, lier alle leeftijden
Arjan van Vliet Zeist ajvanvliet@icloud.com lier, gitaar, muziektherapie  
Petra Rosenberg Zeist petra@rosenberg-rosenberg.nl  
Reinier Steinbuch Zeist steinbuch66@gmail.com lierorkest, individuele lierles
       
Noord-Holland      
Coralie Meijer Haarlem coralie.meijer@gmail.com muziektherapie, lierles, piano
Cornelia Wiemers Tuitjenhorn c.wiemers@crescenda.nl muziek & beweging, lichaamsgericht, alle leeftijden
Erline Maarleveld Bussum erline@planet.nl muziektherapeute, kinderen, volwassen beginners
Esther Vis Amsterdam vis.e@hsleiden.nl docent Hoge School Leiden, waaronder lier, muziektherapeute
Marjolijn van Lokhorst Amsterdam meerpad20@live.nl lier, AMV, ensemblespel
       
Zuid-Holland      
Helene Michielsen Den Haag/
Lier(B)
michi.muzi@gmail.com dwarsfluit en lier, kinderen & volwassenen
       
Noord-Brabant      
Clarina Kos Breda cmwkos@ziggo.nl mogelijkheid voor samenspel